Özellikler:
-
4 Ton Kapasite
-
Güvenlik Kilit Sistemi
-
Hidrolik Pompa
-
Dikey Balyalama
-
Kullanıcı Dostu İşlemler
- Otomatik Balya Çevirme Cihazı
-
Güç Kaynağı: Elektrik
-
220V-60Hz
-
Deniz ve açık deniz ortamları için uygundur
Ticari Sınıf Atık Sıkıştırıcı
Güvenlik Kilit Sistemi
Dikey Balyalama
Kullanıcı Dostu İşlemler
IMPA Kodu – 175584, 175585
Compare
Özellikler:
| Model | MAXX-GC4TJE 220V |
| Hidrolik Kapasite | 4 Ton |
| Üretim | Saatte 4 – 7 Paket |
| Paket Boyutu | 590 x 470 x 350 – 600 mm |
| Paket Ağırlığı | 40 – 50 Kilogram |
| Yükleme Açıklığı Boyutu | 590 x 355 mm |
| Elektriksel Özellikler | |
| Nominal Kapasite | 2,2 kW |
| 2,95 HP | |
| Nominal Voltaj | 220V |
| Nominal Frekans | 60Hz |
| Sevkiyat Detayları | |
| Boyutlar (U x G x Y) | 700 x 770 x 1930 mm |
| Ağırlık | 400 Kilogram |

Çatı / Kabin Klimaları
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
6 Mod Kontrolü
Güçlü Hava Akışı
Hızlı Soğutma
Kolay Kurulum

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Kurutma Kapasitesi: 1 – 8 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Kondenser Tipi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Drenaj ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
12 dakikalık Hızlı Kurutma seçeneği

Düşük (11 L) Su Tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Elektronik Dokunmatik Kontroller
Yarım Yük Fonksiyonu

Yıkama Kapasitesi: 2-20 kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur
Select at least 2 products
to compare



