Özellikler:
Çamaşır Kurutma Makinesi
Yıkama Kapasitesi: 11 kg
Kurutma Kapasitesi: 7 kg
1400 Rpm
15 program
Woolmark Onaylı
Wifi Bağlantısı
SensiCare ve Yük Sensörü
Eco-Inverter motor
Voltaj (V): 220-240V
Frekans (Hz): 60Hz
Yıkama / Kurutma Kapasitesi: 11 / 7 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Çamaşır Kurutma Makinesi Kombinasyonu
Denizcilik Versiyonu
Akıllı Wifi Bağlantı Özelliği
Hızlı yıkama 15 dakika
Hijyen Bakımı
Compare
Özellikler:
Çamaşır Kurutma Makinesi
Yıkama Kapasitesi: 11 kg
Kurutma Kapasitesi: 7 kg
1400 Rpm
15 program
Woolmark Onaylı
Wifi Bağlantısı
SensiCare ve Yük Sensörü
Eco-Inverter motor
Voltaj (V): 220-240V
Frekans (Hz): 60Hz
| Model | EWW1142R7MB |
| Yıkama Kapasitesi | 11 kg |
| Kurutma Kapasitesi | 7 kg |
| Devir Hızı (Centrifugado) | 1400 rpm |
| Program Sayısı | 15 |
| Tambur Hacmi | 68,5 L |
| Eco-Logic Sistemi | Evet |
| Köpük Koruması | Evet |
| Dengesizlik Kontrol Sistemi | Evet |
| Taşma Koruması | Evet |
| Kontrol Sistemi | Elektronik |
| Arıza Tespit Sistemi | Evet |
| Yıkama Döngüsü Göstergesi | Evet |
| Başlatmayı Geciktirme Butonu | Evet |
| Wi-Fi Bağlantısı | Evet |
| LED Ekran | Evet |
| Filtreli Pompa | Evet |
| Yarı Yük Algılama Sistemi | Evet |
| Kapi Çapı | 47 cm |
| Tambur Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Ayarlanabilir Ayaklar | Evet |
| Elektriksel Özellikler | |
| Voltaj | 220-240V |
| Frekans | 60Hz |
| Akım | 10 A |
| Enerji Verimliliği (Yıkama) | A |
| Enerji Tüketimi | 2100 W |
| Teslimat Bilgileri | |
| Ürün Boyutları (G x D x Y) mm | 600 x 636 x 850 |
| Paket Boyutları (G x D x Y) mm | 645 x 718 x 870 |
| Net Ağırlık | 78 kg |
| Brüt Ağırlık | 82 kg |

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Yıkama Kapasitesi: 2-20 Kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur

360° Dönebilen Kablosuz su ısıtıcısı.
Paslanmaz çelik (304) iç kabuk
Aşırı ısınma koruması
Kuru yanma güvenlik cihazı seçeneği.
Çok hızlı kaynar
Otomatik kapanma

Oluklu, Çift Izgara Plakaları
Özel Menteşeler
Ağır Hizmet Tipi Yapı
Çıkarılabilir Yağ Tepsisi
Çift Termostatik Kontrol
Isıya Dayanıklı Tutamaklar
Select at least 2 products
to compare


