Ürün Açıklaması
Yarı otomatik çamaşır makinesi
Denizcilik Versiyonu
Manuel kullanım
Mekanik Kontroller
Kullanıcı Dostu İşlemler
Paslanmaz gövde
Enerji Verimli
60Hz-110V
Yıkama Kapasitesi: 8 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde
Compare
Yarı otomatik çamaşır makinesi
Denizcilik Versiyonu
Manuel kullanım
Mekanik Kontroller
Kullanıcı Dostu İşlemler
Paslanmaz gövde
Enerji Verimli
60Hz-110V
Teknik Özellikler:
| Kapasite | 1 – 8 kg |
| Yükleme Tipi | Üstten Yüklemeli |
| Tip | Yarı Otomatik, Manuel |
| Su Seviyesi Sayısı | 4 |
| Panel | Mekanik |
| Kontroller | Manuel, Kullanımı Kolay |
| Trommel Malzemesi | Plastik |
| Ürün Varyantı | Marina |
| Program Sonu Göstergesi | Alarm |
| Elektrik Özellikleri: | |
| Yıkama Sınıfı | A+ |
| Nominal Güç | Yıkama – 310W |
| Sıkma – 310W | |
| Voltaj | 110V – 60Hz |
| Güç (W) | 310 Watt |
| Boyutlar ve Ağırlık | |
| Ürün Ölçüleri (Y x G x D) | 86 x 75 x 44 cm |
| Brüt / Net Ağırlık | 19 / 17 kg |

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Çatı / Kabin Klimaları
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
6 Mod Kontrolü
Güçlü Hava Akışı
Hızlı Soğutma
Kolay Kurulum

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, çabuk bozulan gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlü olacak ve yeni enerji tasarrufu yenilikleri ile yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum

Kurutma Kapasitesi: 6 kg
Havalandırmalı Kurutucu
7 program
PTC Seramik Isıtıcı
Kullanıcı Dostu Kontroller
3D Dinamik Kurutma
Soğuk Hava Bakımı
Geniş Kapı Açılımı
Otomatik Sıcaklık Kontrolü
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
