12" (300 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
2295 CFM (65 m3/dk) hava kapasitesi
230 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 110V – 60Hz
12″ fan kanadı (300 mm)
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
370 W motorla çalışır
Dört adet lastik ayak ile donatılmıştır
Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
12" (300 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
2295 CFM (65 m3/dk) hava kapasitesi
230 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 110V – 60Hz
| Model | MAXX VF3 – 12” |
| Fan Çapı | 12 inç / 300 mm |
| Tip | Eksenli Fan |
| Pervane Sayısı | 6 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Hız | 2800 rpm |
| Hava Kapasitesi | 2295 CFM (65 m³/dk) |
| Basınç | 230 Pa |
| Motor Termal Koruması | Evet |
| Belgelendirme | CE |
| Elektriksel Özellikler | |
| Voltaj | 110V |
| Frekans | 60 Hz |
| Güç | 370W |
| Boyutlar (G x D x Y) | 37 x 45 x 33 cm |

Yıkama Kapasitesi: 2-20 kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur

Oluklu, Çift Izgara Plakaları
Özel Menteşeler
Ağır Hizmet Tipi Yapı
Çıkarılabilir Yağ Tepsisi
Çift Termostatik Kontrol
Isıya Dayanıklı Tutamaklar

Yıkama Kapasitesi: 2-20 Kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur

Kurutma Kapasitesi: 2 – 11 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Isı Pompası Kurutma Makinesi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Tahliye ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
Select at least 2 products
to compare
