Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Isıtma Plakası
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
1000 Watt Güç
Dökme Demir Isıtma Plakası
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Compare
Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Isıtma Plakası
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
| Model | TEKO-TP1000WA 220V |
| Isıtma Elemanı | Isıtma plakası |
| Isıtma Elemanı Sayısı | 1 |
| Malzeme | Dökme demir plaka |
| Kontrol Tipi | Fiziksel arayüz (düğme ve anahtar) |
| Açma/Kapama Göstergesi | Işık |
| Ek Özellikler | Otomatik termostat ve aşırı ısınma koruması Kaymaz kaplama Çoklu ısıtma seçenekleri |
| Elektriksel Veriler | |
| Voltaj | 220~240V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1000W |
| Gönderim Detayları | |
| Paket Boyutları | Y x E x D – 8 x 25 x 30 cm |
| Gönderim Ağırlığı | 1,19 kg |

360° Dönebilen Kablosuz su ısıtıcısı.
Paslanmaz çelik (304) iç kabuk
Aşırı ısınma koruması
Kuru yanma güvenlik cihazı seçeneği.
Çok hızlı kaynar
Otomatik kapanma

Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
