Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Μοντέλο | TEKO-TP1000WA 220V |
| Στοιχείο Θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα από χυτοσίδηρο |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική διεπαφή (κουμπί και διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φως |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος θερμοστάτης και προστασία από υπερθέρμανση Αντιολισθητική επικάλυψη Επιλογές πολλαπλής θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220~240V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς Εισόδου | AC 1000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Πακέτου | Υ x Π x Μ – 8 x 25 x 30 εκ |
| Βάρος Αποστολής | 1,19 κιλά |

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα
Select at least 2 products
to compare
