Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Ocak
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektriksel Özellikler: 110V – 60hz
1000 Watt Güç
Dökme Demir Isıtma Plakası
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Compare
Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Ocak
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektriksel Özellikler: 110V – 60hz
| Model | TEKO-HP1000WA 110V |
| Isıtma Elemanı | Isıtma plakası |
| Isıtma Elemanı Sayısı | 1 |
| Malzeme | Dökme demir ısıtma plakası |
| Kontrol Tipi | Fiziksel arayüz (düğme ve anahtar) |
| Açma/Kapama Göstergesi | Işık |
| Ek Özellikler | Otomatik termostat ve aşırı ısınma koruması Kaymaz kaplama Çoklu ısıtma seçenekleri |
| Elektriksel Özellikler | |
| Voltaj | 110V |
| Frekans | 60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1000W |
| Gönderim Detayları | |
| Paket Boyutları | Y x E x D – 8 x 25 x 30 cm |
| Gönderim Ağırlığı | 1,19 kg |


360° Dönebilen Kablosuz su ısıtıcısı.
Paslanmaz çelik (304) iç kabuk
Aşırı ısınma koruması
Kuru yanma güvenlik cihazı seçeneği.
Çok hızlı kaynar
Otomatik kapanma

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Paslanmaz Çelik Tambur
Paslanma Önleyici ve Parmak İzi Önleyici Panel
İnvertör Doğrudan Tahrik Motoru
Dokunmatik Ekran Kontrolü
Kalıcı Yağlamalı Rulmanlar
Çift Kapı Kilit Sistemi
LED Işıklar
Select at least 2 products
to compare
