Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60hz
| Μοντέλο | TEKO-HP1000WA 110V |
| Στοιχείο Θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική διεπαφή (κουμπί και διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φως |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος θερμοστάτης και προστασία από υπερθέρμανση Αντιολισθητική επικάλυψη Επιλογές πολλαπλής θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 1000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Πακέτου | Υ x Π x Μ – 8 x 25 x 30 cm |
| Βάρος Αποστολής | 1,19 kg |

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές
Select at least 2 products
to compare
