Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Isıtma Plakası
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektrik Özellikleri: 220V – 50/60hz
1000 Watt Güç
Dökme Demir Isıtma Plakası
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Compare
Özellikler:
1000 Watt Güç
Tekli Isıtma Plakası
Dökme Demir Isıtma Plakası
Manuel Kontrol Tipi
Aşırı Isınma Korumalı Otomatik Termostat
Yapışmaz Kaplama
Çoklu Isıtma Seçenekleri
Elektrik Özellikleri: 220V – 50/60hz
| Renk | Siyah |
| Ürün | Ocak Plakası |
| Isıtıcı Eleman Sayısı | 1 |
| Malzeme | Dökme Demir Plaka |
| Kontrol Türü | Fiziksel Arayüz (Düğme ve Anahtar) |
| Açma/Kapama Göstergesi | Işıklı |
| Ek Özellikler | Otomatik termostat ve aşırı ısınma koruması Yapışmaz kaplama Çoklu ısıtma seçenekleri |
| Elektrik Detayları | |
| Voltaj | 220~240V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1000W |
| Kargo Detayları | |
| Paket Ölçüleri | Y x G x D – 8 x 25 x 30 cm |
| Kargo Ağırlığı | 1.19 kg |

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, çabuk bozulan gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlü olacak ve yeni enerji tasarrufu yenilikleri ile yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Oluklu, Çift Izgara Plakaları
Özel Menteşeler
Ağır Hizmet Tipi Yapı
Çıkarılabilir Yağ Tepsisi
Çift Termostatik Kontrol
Isıya Dayanıklı Tutamaklar

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde
Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, bozulabilir gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlüdür ve yeni enerji tasarrufu sağlayan yeniliklerle yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılar.
Select at least 2 products
to compare
