Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προϊόν | Εστία Μαγειρέματος |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα Από Σίδηρο Χυτού |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική Διεπαφή (Κουμπί και Διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φωτεινός |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος Θερμοστάτης και Προστασία Από Υπερθέρμανση Αντιολισθητική Επικάλυψη Πολλαπλές Επιλογές Θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220~240V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 1000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Ύψος x Πλάτος x Βάθος – 8 x 25 x 30 cm |
| Βάρος Αποστολής | 1.19 kg |

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Κεραμική αντικολλητική βάση
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, αυτοκαθαριζόμενος, έτοιμος για άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες
Select at least 2 products
to compare
