16″ (400 mm) Çap
Patlamaya Dayanıklı
Axian Fan 600 rpm
3390 CFM (48 m3/dk) hava kapasitesi
119 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
16″ fan kanadı (400 mm)
Patlamaya dayanıklı
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
370 W motorla çalışır
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
16″ (400 mm) Çap
Patlamaya Dayanıklı
Axian Fan 600 rpm
3390 CFM (48 m3/dk) hava kapasitesi
119 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
| Model | MAXX-EXVF4 – 220 |
| Fan Çapı | 16 in / 400 mm |
| Tip | Aksiyel Fan |
| Kanat Sayısı | 3 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Hız | 1450 rpm |
| Serbest Hava Debisi | 3390 CFM (48 m³/dk) |
| Basınç | 119 Pa |
| Motor Termal Koruması | Evet |
| Sertifikasyon | CE |
| Elektriksel Özellikler | |
| Voltaj | 220V |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Güç | 370 W |
| Diğer Bilgiler | |
| Kablo Rakoru Dış Çapı | Φ10~Φ14 |
| Giriş Borusu İç Dişi | G3/4″ |
| Motor Tipi | S1 |
| Yalıtım Sınıfı | F Sınıfı |
| Ex-Proof Koruma Sınıfı | Exd II BT4Gb |
| Sertifika Numarası | SYEx20.1137 |

Oluklu, Çift Izgara Plakaları
Özel Menteşeler
Ağır Hizmet Tipi Yapı
Çıkarılabilir Yağ Tepsisi
Çift Termostatik Kontrol
Isıya Dayanıklı Tutamaklar

Düşük (11 L) Su Tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Elektronik Dokunmatik Kontroller
Yarım Yük Fonksiyonu

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum

Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar
Select at least 2 products
to compare
