Διάμετρος 16″ (400 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (48 m3/min)
Πίεση 119 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (400 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 370 W
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 16″ (400 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (48 m3/min)
Πίεση 119 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | MAXX-EXVF4 – 220 |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 16 in / 400 mm |
| Τύπος | Αξονικός Ανεμιστήρας |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί Ασφαλείας |
| Ταχύτητα | 1450 rpm |
| Ελεύθερη Ροή Αέρα | 3390 CFM (48 m³/λεπτό) |
| Πίεση | 119 Pa |
| Θερμική Προστασία Κινητήρα | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 370 W |
| Άλλες Πληροφορίες | |
| Εξωτερική Διάμετρος Σύνδεσης Καλωδίου | Φ10~Φ14 |
| Εσωτερικό Σπείρωμα Σωλήνα Εισόδου | G3/4″ |
| Τύπος Κινητήρα | S1 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση F |
| Κλάση Προστασίας Ex-Proof | Exd II BT4Gb |
| Αριθμός Πιστοποιητικού | SYEx20.1137 |

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Η μονάδα απορρίψεων τροφίμων InSinkErator Commercial Model SS200 αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Ισχύς: 2 hp
Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρωμιωμένο φινίρισμα
Ανθεκτικός στη διάβρωση θάλαμος άλεσης από ανοξείδωτο ατσάλι.
Βαρέως τύπου επαγωγικός κινητήρας με θερμική προστασία από υπερφόρτωση.
Περίβλημα με προστασία από την υγρασία και ελεγχόμενη ψύξη κινητήρα.
Εξαιρετικά ανθεκτικά στοιχεία τεμαχισμού.
Διπλά κωνικά ρουλεμάν Timken απορροφούν τους κραδασμούς.
Τριπλή στεγανοποίηση αποτρέπει τη ζημιά του κινητήρα από το νερό.
Δευτερεύουσα στεγανοποίηση προστατεύει από την απώλεια νερού και γράσου.

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες
Select at least 2 products
to compare
