Özellikler:
Kapasite 3,8 L
Yeniden kaynatma fonksiyonu
Kuru kaynatma önleme fonksiyonu
Güvenlik kilidi
304 paslanmaz çelik iç kap
Kuru kaynatma koruması
360° dönebilen taban
Güç: 750 – 900 Watt
Güç frekansı: 220V – 50/60Hz
304# paslanmaz çelik iç kap
Paslanmaz çelik gövde
Yeniden kaynatma fonksiyonu
Kuru kaynatma ve aşırı ısınma koruması
360° derece dönebilen taban
Compare
Özellikler:
Kapasite 3,8 L
Yeniden kaynatma fonksiyonu
Kuru kaynatma önleme fonksiyonu
Güvenlik kilidi
304 paslanmaz çelik iç kap
Kuru kaynatma koruması
360° dönebilen taban
Güç: 750 – 900 Watt
Güç frekansı: 220V – 50/60Hz
| Model | TEKO-TP-3800TS 220V |
| Kapasite | 3.8 L |
| Dozaj Türü | Pnomatik Pompa |
| Su Olmadan Kaynama Koruması | Evet |
| Aşırı Isınma Koruması | Evet |
| İç Malzeme | Paslanmaz Çelik 304 |
| Su Seviyesi Göstergesi | Evet |
| Işıklı Göstergeler | LED |
| Taban Türü | 360° Döner |
| Sökülebilir Kapak | Evet |
| Sökülebilir Kablo | Evet |
| Taşıma Kolu | Evet |
| Güvenlik Kilidi | Evet |
| Elektriksel Özellikler | |
| Güç | 750-900 W |
| Gerilim | 220V – 240V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Gönderi Bilgileri | |
| Ürün Boyutları | 270 x 198 x 365 mm |
| Paket Boyutları | 245 x 245 x 370 mm |
| Net Ağırlık | 3.12 kg |
| Brüt Ağırlık | 3.45 kg |

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, çabuk bozulan gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlü olacak ve yeni enerji tasarrufu yenilikleri ile yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Kurutma Kapasitesi: 6 kg
Havalandırmalı Kurutucu
7 program
PTC Seramik Isıtıcı
Kullanıcı Dostu Kontroller
3D Dinamik Kurutma
Soğuk Hava Bakımı
Geniş Kapı Açılımı
Otomatik Sıcaklık Kontrolü

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, çabuk bozulan gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlü olacak ve yeni enerji tasarrufu yenilikleri ile yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir.

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, bozulabilir gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlüdür ve yeni enerji tasarrufu sağlayan yeniliklerle yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılar.

Yıkama Kapasitesi: 1 – 8 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
A++ Enerji Sınıfı
Sıkma hızı: 1200 rpm, 16 program
Hızlı Yıkama (15 – 30 dakika)
Select at least 2 products
to compare





