18″ (500 mm) Çap
Endüstriyel Sınıf
Axian Fan 2800 RPM
3390 CFM (96 m3/dk) hava kapasitesi
167 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
18″ fan kanadı (500 mm)
Endüstriyel Sınıf
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
250 W motorla çalışır
Dört adet lastik ayak ile donatılmıştır
Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
18″ (500 mm) Çap
Endüstriyel Sınıf
Axian Fan 2800 RPM
3390 CFM (96 m3/dk) hava kapasitesi
167 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Model | MAXX VF5IND – 18” |
| Fan Çapı | 18 inç / 500 mm |
| Tip | Akısal Fan |
| Perde Sayısı | 6 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Dönüş Hızı | 2800 rpm |
| Serbest Hava Kapasitesi | 3390 CFM (96 m³/dak) |
| Baskı | 167 Pa |
| Termal Koruma Özellikli Motor | Evet |
| Belgelendirme | CE |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Güç | 550W |
| Boyutlar (En x Derinlik x Yükseklik) | 48 x 55 x 37 cm |

Kurutma Kapasitesi: 2 – 11 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Isı Pompası Kurutma Makinesi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Tahliye ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi

Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

Kurutma Kapasitesi: 1 – 8 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Kondenser Tipi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Drenaj ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
12 dakikalık Hızlı Kurutma seçeneği

Yıkama Kapasitesi: 1 – 8 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
A++ Enerji Sınıfı
Sıkma hızı: 1200 rpm, 16 program
Hızlı Yıkama (15 – 30 dakika)
Select at least 2 products
to compare
