Διάμετρος 18″ (500 mm)
Βιομηχανικής ποιότητας
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (96 m3/min)
Πίεση 167 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 18″ (500 mm)
Βιομηχανικής ποιότητας
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 250 W
Εξοπλισμένο με τέσσερα λαστιχένια πόδια
Ενσωματωμένη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 18″ (500 mm)
Βιομηχανικής ποιότητας
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (96 m3/min)
Πίεση 167 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | MAXX VF5IND – 18” |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 18 ίντσες / 500 mm |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός πτερυγίων | 6 |
| Χρώμα | Ασφαλείας πορτοκαλί |
| Ταχύτητα περιστροφής | 2800 rpm |
| Ικανότητα ροής αέρα | 3390 CFM (96 m³/min) |
| Πίεση | 167 Pa |
| Κινητήρας με θερμική προστασία | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 550W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 48 x 55 x 37 cm |

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Ικανότητα στεγνώματος: 6 kg
Στεγνωτήριο με εξαερισμό
7 προγράμματα
Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο PTC
Φιλικά προς τον χρήστη χειριστήρια
Δυναμικό στεγνώματος 3D
Cool Air Care
Μεγάλο άνοιγμα πόρτας
Αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Select at least 2 products
to compare
