16″ (400 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
3390 CFM (96 m3/dk) hava kapasitesi
167 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
16″ fan kanadı (400 mm)
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
550 W motorla çalışır
Dört adet lastik ayak ile donatılmıştır
Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
16″ (400 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
3390 CFM (96 m3/dk) hava kapasitesi
167 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
| Model | MAXX VF4 – 16” |
| Fan Çapı | 16 inç / 400 mm |
| Tip | Akısal Fan |
| Perde Sayısı | 6 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Dönüş Hızı | 1450 rpm |
| Serbest Hava Kapasitesi | 3390 CFM (96 m³/dak) |
| Baskı | 167 Pa |
| Termal Koruma Özellikli Motor | Evet |
| Belgelendirme | CE |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Güç | 550W |
| Boyutlar (En x Derinlik x Yükseklik) | 48 x 55 x 37 cm |

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum

Yıkama Kapasitesi: 2-20 kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur

Düşük (11 L) Su Tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Elektronik Dokunmatik Kontroller
Yarım Yük Fonksiyonu

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Çatı / Kabin Klimaları
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
6 Mod Kontrolü
Güçlü Hava Akışı
Hızlı Soğutma
Kolay Kurulum
Select at least 2 products
to compare
