Διάμετρος 16″ (400 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (96 m3/min)
Πίεση 167 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (400 mm)
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 550 W
Εξοπλισμένο με τέσσερα ελαστικά πόδια
Ενσωματωμένη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 16″ (400 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 3390 CFM (96 m3/min)
Πίεση 167 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | MAXX VF4 – 16” |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 16 ίντσες / 400 mm |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός πτερυγίων | 6 |
| Χρώμα | Ασφαλείας πορτοκαλί |
| Ταχύτητα περιστροφής | 1450 rpm |
| Ικανότητα ροής αέρα | 3390 CFM (96 m³/min) |
| Πίεση | 167 Pa |
| Κινητήρας με θερμική προστασία | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 550W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 48 x 55 x 37 cm |

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Κεραμική αντικολλητική βάση
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, αυτοκαθαριζόμενος, έτοιμος για άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός
Select at least 2 products
to compare
