12″ (300 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
2295 CFM (65 m3/dk) hava kapasitesi
230 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
12″ fan kanadı (300 mm)
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
370 W motorla çalışır
Dört adet lastik ayak ile donatılmıştır
Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
12″ (300 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
2295 CFM (65 m3/dk) hava kapasitesi
230 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Model | MAXX VF3 – 12” |
| Fan Çapı | 12 inç / 300 mm |
| Tip | Akısal Fan |
| Perde Sayısı | 6 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Dönüş Hızı | 2800 rpm |
| Serbest Hava Kapasitesi | 2295 CFM (65 m³/dak) |
| Baskı | 230 Pa |
| Termal Koruma Özellikli Motor | Evet |
| Belgelendirme | CE |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Güç | 370W |
| Boyutlar (En x Derinlik x Yükseklik) | 37 x 45 x 33 cm |

TEKO/Maxx Sandık Tipi Dondurucular, çabuk bozulan gıdaların güvenli bir şekilde saklanması için en ekonomik ve etkili çözümdür.
Sert kapaklı sandık tipi dondurucular, uzun süreli tazeliği garanti eden yenilikçi özelliklere sahiptir. Ticari sınıf ağır hizmet tipi kompresör ile üretilmiştir.
Uzun ömürlü olacak ve yeni enerji tasarrufu yenilikleri ile yüksek ortam sıcaklıklarının taleplerini karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Oluklu, Çift Izgara Plakaları
Özel Menteşeler
Ağır Hizmet Tipi Yapı
Çıkarılabilir Yağ Tepsisi
Çift Termostatik Kontrol
Isıya Dayanıklı Tutamaklar

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar
Select at least 2 products
to compare
