Διάμετρος 12″ (300 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Ικανότητα αέρα 2295 CFM (65 m3/min)
Πίεση 230 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 12″ (300 mm)
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 370 W
Εξοπλισμένο με τέσσερα ελαστικά πόδια
Ενσωματωμένη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 12″ (300 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Ικανότητα αέρα 2295 CFM (65 m3/min)
Πίεση 230 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Μοντέλο | MAXX VF3 – 12” |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 ίντσες / 300 mm |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός πτερυγίων | 6 |
| Χρώμα | Ασφαλείας πορτοκαλί |
| Ταχύτητα περιστροφής | 2800 rpm |
| Ικανότητα ροής αέρα | 2295 CFM (65 m³/min) |
| Πίεση | 230 Pa |
| Κινητήρας με θερμική προστασία | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 370W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 37 x 45 x 33 cm |

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Select at least 2 products
to compare
