8″ (200 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
883 CFM (25 m3/dk) hava kapasitesi
140 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
8″ fan kanadı (200 mm)
Hava akışı verimliliğini optimize etmek için dinamik olarak tasarlanmış fan muhafazası
OSHA standartlarını karşılayan koruyucu muhafazalar
Daha yüksek hava akışı hızı sağlayan yüksek statik basınçlı pervane
250 W motorla çalışır
Dört adet lastik ayakla donatılmıştır
Kolay taşıma için entegre taşıma kolu
Uyumluluk: CE sertifikalı
Compare
8″ (200 mm) Çap
Axian Fan 2800 RPM
883 CFM (25 m3/dk) hava kapasitesi
140 Pa Basınç
CE Sertifikalı
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Model | MAXX VF2 – 8” |
| Fan Çapı | 8 inç / 200 mm |
| Tip | Akısal Fan |
| Perde Sayısı | 6 |
| Renk | Güvenlik Turuncusu |
| Dönüş Hızı | 2800 rpm |
| Serbest Hava Kapasitesi | 883 CFM (25 m³/dak) |
| Baskı | 140 Pa |
| Termal Koruma Özellikli Motor | Evet |
| Belgelendirme | CE |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Güç | 250W |
| Boyutlar (En x Derinlik x Yükseklik) | 26 x 35 x 33 cm |
Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

Düşük (11 L) Su Tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Elektronik Dokunmatik Kontroller
Yarım Yük Fonksiyonu

Yıkama Kapasitesi: 1 – 8 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
A++ Enerji Sınıfı
Sıkma hızı: 1200 rpm, 16 program
Hızlı Yıkama (15 – 30 dakika)

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Kurutma Kapasitesi: 2 – 11 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Isı Pompası Kurutma Makinesi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Tahliye ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
Select at least 2 products
to compare
