Διάμετρος 8″ (200 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (25 m3/min)
Πίεση 140 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 8″ (200 mm)
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 250 W
Εξοπλισμένο με τέσσερα ελαστικά πόδια
Ενσωματωμένη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 8″ (200 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (25 m3/min)
Πίεση 140 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Μοντέλο | MAXX VF2 – 8” |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 8 ίντσες / 200 mm |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός πτερυγίων | 6 |
| Χρώμα | Ασφαλείας πορτοκαλί |
| Ταχύτητα περιστροφής | 2800 rpm |
| Ικανότητα ροής αέρα | 883 CFM (25 m³/min) |
| Πίεση | 140 Pa |
| Κινητήρας με θερμική προστασία | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 250W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 26 x 35 x 33 cm |

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών

Χωρητικότητα πλύσης: 1 – 8 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με μπροστινή φόρτωση
Ενεργειακή κλάση A++
Ταχύτητα περιστροφής: 1200 σ.α.λ., 16 προγράμματα
Γρήγορο πλύσιμο (15 – 30 λεπτά)
Select at least 2 products
to compare
