Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 110V – 60Hz
Güç: 1300 W
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Mutfağınıza mükemmel uyum sağlar, daha az tezgah alanı gerektirir
Compare
Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 110V – 60Hz
| Model | TEKO-BT4SYG-110V |
| Renk | Beyaz |
| Kapasite | 4 dilim |
| Otomatik Atma | Evet |
| Yüzey Kızartma Seviyeleri | 7 |
| Çıkarılabilir Kırıntı Çekmecesi | Evet |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 110V |
| Frekans | 60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1300W |
| Gönderi Bilgisi | |
| Ürün Boyutları (En x Derinlik x Yükseklik) | 36 x 11.5 x 15.5 cm |
| Kutu Boyutları | 39.8 x 12.5 x 17 cm |
| Ürün Ağırlığı | 1.1 kg |
| Ambalajlı Ağırlık | 1.3 kg |

Düşük (11 L) Su Tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Elektronik Dokunmatik Kontroller
Yarım Yük Fonksiyonu

Yıkama Kapasitesi: 7,5 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde

Kurutma Kapasitesi: 6 kg
Havalandırmalı Kurutucu
7 program
PTC Seramik Isıtıcı
Kullanıcı Dostu Kontroller
3D Dinamik Kurutma
Soğuk Hava Bakımı
Geniş Kapı Açılımı
Otomatik Sıcaklık Kontrolü

Yıkama Kapasitesi: 2-20 Kg
Üstten Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
Denizcilik Sınıfı Yüksek Kaliteli Çamaşır Makinesi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Dijital LED Ekran
Paslanmaz Çelik Tambur
Select at least 2 products
to compare
