Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 220V – 50/60Hz
Güç: 1300 W
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Mutfağınıza mükemmel uyum sağlar, daha az tezgah alanı gerektirir
Compare
Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 220V – 50/60Hz
| Model | TEKO-BT4SYG-220V |
| Renk | Beyaz |
| Kapasite | 4 dilim |
| Otomatik Atma | Evet |
| Yüzey Kızartma Seviyeleri | 7 |
| Çıkarılabilir Kırıntı Çekmecesi | Evet |
| Elektrik Özellikleri | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1300W |
| Gönderi Bilgisi | |
| Ürün Boyutları (En x Derinlik x Yükseklik) | 36 x 11.5 x 15.5 cm |
| Kutu Boyutları | 39.8 x 12.5 x 17 cm |
| Ürün Ağırlığı | 1.1 kg |
| Ambalajlı Ağırlık | 1.3 kg |
Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Kurutma Kapasitesi: 1 – 8 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Kondenser Tipi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Drenaj ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
12 dakikalık Hızlı Kurutma seçeneği

Yıkama Kapasitesi: 1 – 8 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
A++ Enerji Sınıfı
Sıkma hızı: 1200 rpm, 16 program
Hızlı Yıkama (15 – 30 dakika)
Select at least 2 products
to compare
