Χαρακτηριστικά:
Τοστιέρα 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 50/60Hz
Ισχύς: 1300W
Σχεδιασμός με ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, καταλαμβάνοντας λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τοστιέρα 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | TEKO-BT4SYG-220V |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 φέτες |
| Αυτόματη εκτόξευση | Ναι |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Αφαιρούμενο δίσκο για ψίχουλα | Ναι |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 1300W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις προϊόντος (Π x Β x Υ) | 36 x 11.5 x 15.5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 39.8 x 12.5 x 17 cm |
| Βάρος προϊόντος | 1.1 kg |
| Βάρος με συσκευασία | 1.3 kg |

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Ικανότητα στεγνώματος: 6 kg
Στεγνωτήριο με εξαερισμό
7 προγράμματα
Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο PTC
Φιλικά προς τον χρήστη χειριστήρια
Δυναμικό στεγνώματος 3D
Cool Air Care
Μεγάλο άνοιγμα πόρτας
Αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας
Select at least 2 products
to compare
