Ürün Açıklaması
Yarı otomatik çamaşır makinesi
Denizcilik Versiyonu
Manuel çalışma
Mekanik Kontroller
Kullanıcı Dostu Çalışma
Paslanmaz gövde
Enerji Verimli
50/60Hz-220V
Yıkama Kapasitesi: 8 kg
Üstten Yüklemeli Yarı Otomatik Çamaşır Makinesi
Zamanlayıcılı Kullanıcı Dostu Panel
Korozyona Dayanıklı Gövde
Compare
Yarı otomatik çamaşır makinesi
Denizcilik Versiyonu
Manuel çalışma
Mekanik Kontroller
Kullanıcı Dostu Çalışma
Paslanmaz gövde
Enerji Verimli
50/60Hz-220V
Teknik Özellikler:
| Kapasite | 1 – 8 kg |
| Yükleme Tipi | Üstten Yüklemeli |
| Tip | Yarı Otomatik, Manuel |
| Su Seviyesi Sayısı | 4 |
| Panel | Mekanik |
| Kontroller | Manuel, Kullanımı Kolay |
| Tambur Malzemesi | Plastik |
| Ürün Varyantı | Denizcilik / Marina |
| Program Sonu Göstergesi | Alarm |
| Elektrik Özellikleri: | |
| Yıkama Sınıfı | A+ |
| Nominal Güç | Yıkama – 310W |
| Sıkma – 310W | |
| Voltaj | 220V – 50/60Hz |
| Güç (W) | 310 Watt |
| Boyutlar ve Ağırlık | |
| Ürün Boyutları (Y x G x D) | 86 x 75 x 44 cm |
| Ağırlık (Brüt/Net) | 17 / 19 kg |

Çatı / Kabin Klima Sistemleri
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
Daha Az Titreşim ve Rezonans
6 Modlu Kontrol
Güçlü Hava Akışı ve Hızlı Soğutma
Mikrokanal Kondenser, Daha Verimli
Kolay Kurulum

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Yıkama Kapasitesi: 1 – 8 kg
Önden Yüklemeli Tam Otomatik Çamaşır Makinesi
A++ Enerji Sınıfı
Sıkma hızı: 1200 rpm, 16 program
Hızlı Yıkama (15 – 30 dakika)

Kurutma Kapasitesi: 1 – 8 kg
Tam Otomatik Çamaşır Kurutma Makinesi
Kondenser Tipi (Havalandırma gerektirmez)
Doğrudan Drenaj ve Tank seçenekleri mevcuttur
Denizcilik Versiyonu
15 Kurutma Programı
Otomatik Kapanma Özellikli Sensörlü Kurutma Teknolojisi
12 dakikalık Hızlı Kurutma seçeneği

Çatı / Kabin Klimaları
Soğutma ve Isıtma Seçenekleri
6 Mod Kontrolü
Güçlü Hava Akışı
Hızlı Soğutma
Kolay Kurulum
Select at least 2 products
to compare
