Περιγραφή προϊόντος
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων
Ναυτική έκδοση
Χειροκίνητη λειτουργία
Μηχανικά χειριστήρια
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Ανθεκτικό στη σκουριά σώμα
Ενεργειακά αποδοτικό
50/60Hz-220V
Χωρητικότητα πλύσης: 8 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση
Compare
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων
Ναυτική έκδοση
Χειροκίνητη λειτουργία
Μηχανικά χειριστήρια
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Ανθεκτικό στη σκουριά σώμα
Ενεργειακά αποδοτικό
50/60Hz-220V
Τεχνικές Προδιαγραφές:
| Ικανότητα | 1 – 8 kg |
| Τύπος Φορτίου | Άνω Φορτίο |
| Τύπος | Ημι-Αυτόματη, Χειροκίνητη |
| Αριθμός Επίπεδων Νερού | 4 |
| Πίνακας Ελέγχου | Μηχανικός |
| Έλεγχοι | Χειροκίνητοι, Εύκολοι στη Χρήση |
| Υλικό Τυμπάνου | Πλαστικό |
| Προϊόντος Παραλλαγής | Θαλάσσιο |
| Δείκτης Λήξης Προγράμματος | Συναγερμός |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά: | |
| Κλάση Πλύσης | A+ |
| Ονομαστική Ικανότητα | Πλύσιμο – 310W |
| Στροφή – 310W | |
| Τάση | 220V – 50/60Hz |
| Ικανότητα (W) | 310 Watt |
| Διαστάσεις και Βάρος | |
| Διαστάσεις Προϊόντος (Υ x Π x Β) | 86 x 75 x 44 cm |
| Βάρος (Ακαθάριστο/Καθαρό) | 17 / 19 kg |

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Η μονάδα απορρίψεων τροφίμων InSinkErator Commercial Model SS200 αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Ισχύς: 2 hp
Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρωμιωμένο φινίρισμα
Ανθεκτικός στη διάβρωση θάλαμος άλεσης από ανοξείδωτο ατσάλι.
Βαρέως τύπου επαγωγικός κινητήρας με θερμική προστασία από υπερφόρτωση.
Περίβλημα με προστασία από την υγρασία και ελεγχόμενη ψύξη κινητήρα.
Εξαιρετικά ανθεκτικά στοιχεία τεμαχισμού.
Διπλά κωνικά ρουλεμάν Timken απορροφούν τους κραδασμούς.
Τριπλή στεγανοποίηση αποτρέπει τη ζημιά του κινητήρα από το νερό.
Δευτερεύουσα στεγανοποίηση προστατεύει από την απώλεια νερού και γράσου.

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.


Χωρητικότητα πλύσης: 1 – 8 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με μπροστινή φόρτωση
Ενεργειακή κλάση A++
Ταχύτητα περιστροφής: 1200 σ.α.λ., 16 προγράμματα
Γρήγορο πλύσιμο (15 – 30 λεπτά)

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών
Select at least 2 products
to compare
