Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Μοντέλο | TEKO-TP1000WA 220V |
| Στοιχείο Θέρμανσης | Πλάκα θέρμανσης |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα από χυτοσίδηρο |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική διεπαφή (κουμπί και διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φως |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος θερμοστάτης και προστασία από υπερθέρμανση Αντιολισθητική επικάλυψη Επιλογές πολλαπλής θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220~240V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς Εισόδου | AC 1000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Πακέτου | Υ x Π x Μ – 8 x 25 x 30 εκ |
| Βάρος Αποστολής | 1,19 κιλά |

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Η μονάδα απορρίψεων τροφίμων InSinkErator Commercial Model SS200 αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Ισχύς: 2 hp
Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρωμιωμένο φινίρισμα
Ανθεκτικός στη διάβρωση θάλαμος άλεσης από ανοξείδωτο ατσάλι.
Βαρέως τύπου επαγωγικός κινητήρας με θερμική προστασία από υπερφόρτωση.
Περίβλημα με προστασία από την υγρασία και ελεγχόμενη ψύξη κινητήρα.
Εξαιρετικά ανθεκτικά στοιχεία τεμαχισμού.
Διπλά κωνικά ρουλεμάν Timken απορροφούν τους κραδασμούς.
Τριπλή στεγανοποίηση αποτρέπει τη ζημιά του κινητήρα από το νερό.
Δευτερεύουσα στεγανοποίηση προστατεύει από την απώλεια νερού και γράσου.
Select at least 2 products
to compare
