Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προϊόν | Εστία Μαγειρέματος |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα Από Σίδηρο Χυτού |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική Διεπαφή (Κουμπί και Διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φωτεινός |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος Θερμοστάτης και Προστασία Από Υπερθέρμανση Αντιολισθητική Επικάλυψη Πολλαπλές Επιλογές Θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220~240V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 1000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Ύψος x Πλάτος x Βάθος – 8 x 25 x 30 cm |
| Βάρος Αποστολής | 1.19 kg |

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές
Select at least 2 products
to compare
