Χαρακτηριστικά:
Τοστιέρα 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 50/60Hz
Ισχύς: 1300W
Σχεδιασμός με ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, καταλαμβάνοντας λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τοστιέρα 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | TEKO-BT4SYG-220V |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 φέτες |
| Αυτόματη εκτόξευση | Ναι |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Αφαιρούμενο δίσκο για ψίχουλα | Ναι |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 1300W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις προϊόντος (Π x Β x Υ) | 36 x 11.5 x 15.5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 39.8 x 12.5 x 17 cm |
| Βάρος προϊόντος | 1.1 kg |
| Βάρος με συσκευασία | 1.3 kg |

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση

Αυλακωτές, διπλές πλάκες ψησίματος
Εξειδικευμένοι μεντεσέδες
Βαρέως τύπου κατασκευή
Αφαιρούμενος δίσκος λίπους
Διπλοί θερμοστατικοί έλεγχοι
Ανθεκτικές στη θερμότητα λαβές

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών
Select at least 2 products
to compare
