Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 110V – 60Hz
Ισχύς: 1300W
Ευρύς σχεδιασμός υποδοχής ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, απαιτεί λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 110V – 60Hz
| Μοντέλο | TEKO-BT4SYG-110V |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 φέτες |
| Αυτόματη εκτόξευση | Ναι |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Αφαιρούμενο δίσκο για ψίχουλα | Ναι |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 1300W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις προϊόντος (Π x Β x Υ) | 36 x 11.5 x 15.5 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 39.8 x 12.5 x 17 cm |
| Βάρος προϊόντος | 1.1 kg |
| Βάρος με συσκευασία | 1.3 kg |

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση
Select at least 2 products
to compare
