Özellikler:
Kapasite: 30L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V-50/60hz
30 L Kapasite
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak Gövde
Gösterge Işığı
Su Seviyesi Göstergesi
Compare
Özellikler:
Kapasite: 30L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V-50/60hz
| Model | MAXX-WB30HU 220V |
| Kapasite | 30 ltr |
| Termostat | 30 ~ 160°C |
| Gövde Tipi | Yuvarlak Form |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Gösterge Işığı | Evet |
| Su Seviye Göstergesi | Evet |
| Elektriksel Detaylar | |
| Voltaj | 220V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Güç | AC 3000W |
| Sevkiyat Detayları | |
| Ünite Boyutları (G x D x Y) | 405 x 405 x 480 mm |
| Kutu Boyutları (G x D x Y) | 440 x 434 x 427 mm |
| Net Ağırlık | 4.2 kg |
| Brüt Ağırlık | 5.4 kg |

Fırınsız Elektrikli Ocak
4 Adet Ağır Hizmet Tipi Ocak gözü
Ayarlanabilir Tencere Destek Rafları
Paslanmaz Çelik Gövde
Denizcilik Kullanıcıları için Özelleştirilmiş Tava Destekleri

Büyük aileler veya büyük miktarda gıda atığı bertaraf etmesi gerekenler için ideal seçim.
InSinkErator M Serisi Model 66 atık bertaraf ünitesi, gıda artıkları hızlı, verimli ve hijyenik bir şekilde öğütür, mutfak çöp kutunuzu doldurma ihtiyacını azaltır.
1 aşamalı paslanmaz çelik öğütme sistemi
Sessiz ses azaltma teknolojisi
0,75 hp
Yerleşik hava anahtarı
Tek parça paslanmaz çelik durdurucu
Büyük kapasiteli (980 ml) öğütme haznesi
Çıkarılabilir, kolay temizlenebilir ses bölmesi

Ticari Su Soğutucu
Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Kaplama
2 Dağıtım Musluğu/Kranı
Doğrudan Soğutma Sistemi
Sağlam ve Güvenilir
PUF Yalıtımlı Gıda Sınıfı Paslanmaz Çelik Tank
Daha Hızlı Soğutma

Düşük (10-12 litre) su tüketimi
Kullanıcı Dostu İşlemler
Hızlı Yıkama
Isıtıcı Koruması
LED Göstergeler
Yarım Yük İşlevi
Enerji Verimli ve Su Tasarruflu

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak
Select at least 2 products
to compare
