Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 30L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V-50/60hz
Χωρητικότητα 30 λίτρων
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Σώμα στρογγυλού σχήματος
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Compare
Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 30L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V-50/60hz
| Μοντέλο | MAXX-WB30HU 220V |
| Χωρητικότητα | 30 ltr |
| Θερμοστάτης | 30 ~ 160°C |
| Τύπος Σώματος | Στρογγυλό Σχήμα |
| Υλικό Σώματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Ενδεικτική Λυχνία | Ναι |
| Δείκτης Στάθμης Νερού | Ναι |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς | AC 3000W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Μονάδας (Π x Β x Υ) | 405 x 405 x 480 mm |
| Διαστάσεις Κουτιού (Π x Β x Υ) | 440 x 434 x 427 mm |
| Καθαρό Βάρος | 4.2 kg |
| Μικτό Βάρος | 5.4 kg |

Επαγγελματικός ψύκτης νερού
Φινίρισμα από βουρτσισμένο ανοξείδωτο ατσάλι
2 βρύσες/βρύσες διανομής
Σύστημα άμεσης ψύξης
Στιβαρό και αξιόπιστο
Δεξαμενή από ανοξείδωτο ατσάλι ποιότητας τροφίμων με μόνωση PUF
Ταχύτερη ψύξη

Αυτόματος παγομηχανή & διανομέας
Γρήγορη παραγωγή πάγου με 3 διαφορετικές λειτουργίες
Έξυπνα πλήκτρα αφής
Πάγος σε σχήμα σφαίρας
Έξυπνα πλήκτρα αφής
Διπλός ανεμιστήρας ψύξης & σχεδιασμός δικτύου ψύξης
Περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Ο εμπορικός σκουπιδοφάγος MAXX αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Σύστημα άλεσης 3 σταδίων από ανοξείδωτο χάλυβα
Τεχνολογία αθόρυβης μείωσης θορύβου
Ισχύς 2 HP
Μονόκομπος πώμα από ανοξείδωτο χάλυβα
Μεγάλη χωρητικότητα (2500 ml) του θαλάμου άλεσης.

Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σύστημα ασφάλειας
Κάθετη δέσμευση
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Κωδικός IMPA – 175584, 175585

You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
