Özellikler:
Kapasite: 20 L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
20 litre kapasite
Paslanmaz çelik gövde
Yuvarlak şekilli gövde
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Compare
Özellikler:
Kapasite: 20 L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
| Model | MAXX-WB20HU 220V |
| Kapasite | 20 L |
| Termostat | 30 ~ 160°C |
| Gövde Tipi | Yuvarlak Form |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Gösterge Işığı | Evet |
| Su Seviye Göstergesi | Evet |
| Elektriksel Detaylar | |
| Voltaj | 220V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Güç | AC 2500W |
| Sevkiyat Detayları | |
| Ünite Boyutları (G x D x Y) | 340 x 340 x 590 mm |
| Kutu Boyutları (G x D x Y) | 350 x 344 x 543 mm |
| Net Ağırlık | 3.6 kg |
| Brüt Ağırlık | 4.5 kg |

Ticari Sınıf Atık Sıkıştırıcı
Güvenlik Kilit Sistemi
Dikey Balyalama
Kullanıcı Dostu İşlemler
IMPA Kodu – 175584, 175585

800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Modern tasarım, Ayarlanabilir ayarlar ve Güçlü performans
Kullanıcı dostu arayüz
Temizlenmesi kolay bileşenler
Yüksek kaliteli buz küpleri üretir
İhtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir buz boyutu
LED kontrol panelinden açma/kapama zamanlayıcısını ve diğer ayarları ayarlayın
Her döngüde 45 adet kristalimsi, kare şekilli buz küpü üretir

Elektrikli Fırın/Deck Fırın
Dijital Bilgisayar Paneli
Çift Isı Dağıtım Sistemi
Kireç Önleyici Kulplar
Patlamaya Dayanıklı Cam Pencere
360⁰ Manevra Kabiliyetine Sahip Tekerlekler

Ticari Sınıf Atık Sıkıştırıcı
Güvenlik Kilit Sistemi
Dikey Balyalama
Kullanıcı Dostu İşlemler
IMPA Kodu – 175584, 175585
Select at least 2 products
to compare
