Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 20 L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Χωρητικότητα 20 λίτρων
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Σώμα στρογγυλού σχήματος
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Compare
Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 20 L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Μοντέλο | MAXX-WB20HU 220V |
| Χωρητικότητα | 20 ltr |
| Θερμοστάτης | 30 ~ 160°C |
| Τύπος Σώματος | Στρογγυλό Σχήμα |
| Υλικό Σώματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Ενδεικτική Λυχνία | Ναι |
| Δείκτης Στάθμης Νερού | Ναι |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς | AC 2500W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Μονάδας (Π x Β x Υ) | 340 x 340 x 590 mm |
| Διαστάσεις Κουτιού (Π x Β x Υ) | 350 x 344 x 543 mm |
| Καθαρό Βάρος | 3.6 kg |
| Μικτό Βάρος | 4.5 kg |

Χαμηλή κατανάλωση νερού (10-12 λίτρα)
Φιλικές προς τον χρήστη λειτουργίες
Γρήγορο πλύσιμο
Προστασία θερμαντήρα
Ένδειξη LED
Λειτουργία μισού φορτίου
Ενεργειακά αποδοτικό και οικονομικό σε νερό

Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σύστημα ασφάλειας
Κάθετη δέσμευση
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Κωδικός IMPA – 175584, 175585

Φορητός σχεδιασμός για πάγκο
Παγάκια σε σχήμα σφαίρας
Παράθυρο ελέγχου
Αντιολισθητικά πόδια
Χρήσιμο πώμα αποστράγγισης νερού
Με ανεμιστήρα διάχυσης θερμότητας

Χωρητικότητα 30 λίτρων
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Σώμα στρογγυλού σχήματος
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες
Select at least 2 products
to compare
