Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60hz
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Compare
Χαρακτηριστικά:
Ισχύς 1000 Watt
Μονή εστία
Εστία από χυτοσίδηρο
Χειροκίνητος έλεγχος
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60hz
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προϊόν | Ζεστή Πλάκα (Hot Plate) |
| Αριθμός Στοιχείων Θέρμανσης | 1 |
| Υλικό | Πλάκα Από Σιδηροχάλυβα |
| Τύπος Ελέγχου | Φυσική Διεπαφή (Κουμπί και Διακόπτης) |
| Δείκτης Ενεργοποίησης/Απενεργοποίησης | Φως |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά | Αυτόματος Θερμοστάτης και Προστασία από Υπερθέρμανση Αντιολισθητική Επένδυση Πολλαπλές Επιλογές Θέρμανσης |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 1000W |
| Πληροφορίες Μεταφοράς | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β – 8 x 25 x 30 cm |
| Βάρος Αποστολής | 1,19 kg |

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.

Ικανότητα στεγνώματος: 6 kg
Στεγνωτήριο με εξαερισμό
7 προγράμματα
Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο PTC
Φιλικά προς τον χρήστη χειριστήρια
Δυναμικό στεγνώματος 3D
Cool Air Care
Μεγάλο άνοιγμα πόρτας
Αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας
Select at least 2 products
to compare
