MAXX – RF329FE-110VCE
Χωρητικότητα: 329 λίτρα
Διπλή πόρτα, καταψύκτης στην κορυφή
Πολλαπλή ροή αέρα, συμπιεστής βαρέως τύπου
2 ρυθμιζόμενα ράφια από γυαλί
IMPA, Ψυγεία, Ψυγεία IMPA, Ψυγείο 110V/60hz, Ψύξη
Ψυγείο 329 λίτρων 110V-60Hz MAXX RF329FE-110VCE για θαλάσσια χρήση
Κωδικός IMPA – 174649
Χωρητικότητα: 329 λίτρα
Διπλή πόρτα
Ενεργειακά αποδοτική
Πολλαπλή ροή αέρα
2 ρυθμιζόμενα ράφια
Compare
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
| Μοντέλο | MAXX – RF329 FE– 220VCE | |
| Χωρητικότητα
Μεικτό / Καθαρό |
Λίτρα | 329 / 280 |
| Πόδια Κυβικά | 11.61 / 9.88 | |
| Καταψύκτης | 1 | |
| Αναστρέψιμη Πόρτα | Ναι | |
| Σχεδιασμός Πλαϊνής Πλάκας Επίπεδος | Ναι | |
| Γρήγορο Ψύξιμο | Ναι | |
| Χωρίς CFC | Ναι | |
| Εσωτερικός Φωτισμός | Ναι | |
| Έλεγχος Θερμοκρασίας | Μηχανικός | |
| Συρτάρι Λαχανικών | Ναι | |
| Κάλυμμα Συρταριού Λαχανικών | Καλύμματα Γυαλιού | |
| Κλιματική Κλάση | T | |
| Ψυκτικό Αέριο | R600a / 52g | |
| Επίπεδο Θορύβου | 42 dB | |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | ||
| Τάση | 220V ~ 240V | |
| Συχνότητα | 50/60 Hz | |
| Ονομαστικό Ρεύμα | 1.02 A | |
| Πληροφορίες Αποστολής | ||
| Διαστάσεις
(Π x Β x Υ) |
Προϊόν | 564 x 540 x 1700 mm |
| Κουτί | 570 x 570 x 1760 mm | |