Χαρακτηριστικά:
Κόφτης αλλαντικών βαρέως τύπου
Πάχος κοπής 0~11 mm
Διάμετρος λεπίδας (mm): 250
Γυαλισμένο ανοδιωμένο σώμα
Λεπίδα Slayer ιταλικής κατασκευής
Κινητήρας υψηλής ποιότητας
Ισχύς: 150 W
Τάση: 110 V / 1PH / 60 Hz
Κόφτης ζαμπόν βαρέως τύπου
Έλεγχος πάχους κοπής υψηλής ακρίβειας
Φορείο τροφίμων με ρουλεμάν που εξασφαλίζει εξαιρετικά ομαλή λειτουργία
Ελκυστικός σχεδιασμός κατάλληλος για οποιαδήποτε ανοιχτή κουζίνα ή σούπερ μάρκετ
Compare
Χαρακτηριστικά:
Κόφτης αλλαντικών βαρέως τύπου
Πάχος κοπής 0~11 mm
Διάμετρος λεπίδας (mm): 250
Γυαλισμένο ανοδιωμένο σώμα
Λεπίδα Slayer ιταλικής κατασκευής
Κινητήρας υψηλής ποιότητας
Ισχύς: 150 W
Τάση: 110 V / 1PH / 60 Hz
| Αριθμός Μοντέλου | SAMS-250A |
| Τύπος | Ημι-αυτόματο |
| Υλικό Σώματος | Ανοδιωμένο και πολυτελώς τελειωμένο σώμα |
| Πάχος Κοπής | 0-11 mm |
| Διάμετρος Λεπίδας | 250 mm |
| Επαγγελματικό Επίπεδο | Ναι |
| Υψηλής Ποιότητας Κινητήρας | Ναι |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ισχύς | AC 150 W |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Πλάτος 53 x Βάθος 47 x Ύψος 40 cm |
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση

Ικανότητα στεγνώματος: 6 kg
Στεγνωτήριο με εξαερισμό
7 προγράμματα
Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο PTC
Φιλικά προς τον χρήστη χειριστήρια
Δυναμικό στεγνώματος 3D
Cool Air Care
Μεγάλο άνοιγμα πόρτας
Αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση
Select at least 2 products
to compare
