Χαρακτηριστικά:
Αυτοκίνητο HAM SLICER
Πάχος κοπής 0~12 mm
Διάμετρος λεπίδας (mm): 250
Γυαλισμένο ανοδιωμένο σώμα
Λεπίδα Slayer ιταλικής κατασκευής
Κινητήρας υψηλής ποιότητας
Ισχύς: 150W
Τάση: 220V / 1PH / 50-60Hz
Κόφτης ζαμπόν βαρέως τύπου
Έλεγχος πάχους κοπής υψηλής ακρίβειας
Φορείο τροφίμων με ρουλεμάν που εξασφαλίζει εξαιρετικά ομαλή λειτουργία
Ελκυστικός σχεδιασμός κατάλληλος για οποιαδήποτε ανοιχτή κουζίνα ή σούπερ μάρκετ
Compare
Χαρακτηριστικά:
Αυτοκίνητο HAM SLICER
Πάχος κοπής 0~12 mm
Διάμετρος λεπίδας (mm): 250
Γυαλισμένο ανοδιωμένο σώμα
Λεπίδα Slayer ιταλικής κατασκευής
Κινητήρας υψηλής ποιότητας
Ισχύς: 150W
Τάση: 220V / 1PH / 50-60Hz
| Αριθμός Μοντέλου | SAMS-251B |
| Τύπος | Ημι-αυτόματο |
| Υλικό Σώματος | Ανοδιωμένο και Πολυτελώς Τελειωμένο Σώμα |
| Πάχος Κοπής | 0-12 mm |
| Διάμετρος Λεπίδας | 250 mm |
| Επαγγελματικό Επίπεδο | Ναι |
| Υψηλής Ποιότητας Κινητήρας | Ναι |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Ισχύς | AC 150W |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Πλ-53 x Βαθ-47 x Υψ-40 cm |

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση

Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου

Ισχυρός και αποδοτικός κινητήρας 800 Watt
Μεταλλικό κιβώτιο ταχυτήτων και άξονας γραναζιών
Λεπίδα από ανοξείδωτο ατσάλι
3 λεπίδες

Ικανότητα στεγνώματος: 1 – 8 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Τύπος συμπυκνωτή (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση
Επιλογή γρήγορου στεγνώματος 12 λεπτών

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
