Özellikler:
Kapasite: 10L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
10 litre kapasite
Paslanmaz çelik gövde
Yuvarlak şekilli gövde
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Compare
Özellikler:
Kapasite: 10L
Paslanmaz Çelik Gövde
Yuvarlak gövde tipi
Gösterge ışığı
Su seviyesi göstergesi
Musluklu
Elektriksel Özellikler: 220V – 50/60hz
| Model | MAXX-WB10HU 220V |
| Kapasite | 10 L |
| Termostat | 30 ~ 160°C |
| Vücut Türü | Yuvarlak Şekil |
| Vücut Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Gösterge Işığı | Evet |
| Su Seviyesi Göstergesi | Evet |
| Elektriksel Özellikler | |
| Gerilim | 220V |
| Frekans | 50/60Hz |
| Güç | AC 2000W |
| Taşıma Detayları | |
| Ünite Boyutları (G x D x Y) | 305 x 305 x 470 mm |
| Paket Boyutları (G x D x Y) | 321 x 314 x 429 mm |
| Net Ağırlık | 2.7 kg |
| Brüt Ağırlık | 3.4 kg |


800 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak

Büyük aileler veya büyük miktarda gıda atığı bertaraf etmesi gerekenler için ideal seçim.
MAXX Ticari atık bertaraf ünitesi, gıda atıklarınızı hızlı, verimli ve hijyenik bir şekilde öğütür, mutfak çöp kutunuzu doldurma ihtiyacını azaltır.
3 aşamalı paslanmaz çelik öğütme sistemi
Sessiz ses azaltma teknolojisi
2 HP Güç
Tek parça paslanmaz çelik durdurucu
Büyük kapasiteli (2500 ml) öğütme haznesi hacmi.


2500 Watt Güçlü ve Verimli motor
Metal Dişli Kutusu ve dişli mili
Paslanmaz çelik bıçak
3 Bıçak
Select at least 2 products
to compare
