Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 10L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Χωρητικότητα 10 λίτρων
Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα
Σώμα στρογγυλού σχήματος
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Compare
Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 10L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Μοντέλο | MAXX-WB10HU 220V |
| Ικανότητα | 10 L |
| Θερμοστάτης | 30 ~ 160°C |
| Τύπος Σώματος | Στρογγυλό Σχήμα |
| Υλικό Σώματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Ενδεικτική Λυχνία | Ναι |
| Δείκτης Επιπέδου Νερού | Ναι |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ικανότητα | AC 2000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Μονάδας (Π x Β x Υ) | 305 x 305 x 470 mm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 321 x 314 x 429 mm |
| Καθαρό Βάρος | 2.7 kg |
| Μεικτό Βάρος | 3.4 kg |

Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σύστημα ασφάλειας
Κάθετη δέσμευση
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Κωδικός IMPA – 175584, 175585

Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σύστημα ασφάλειας
Κάθετη δέσμευση
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Κωδικός IMPA – 175584, 175585

Φορητός σχεδιασμός για πάγκο
Παγάκια σε σχήμα σφαίρας
Παράθυρο ελέγχου
Αντιολισθητικά πόδια
Χρήσιμο πώμα αποστράγγισης νερού
Με ανεμιστήρα διάχυσης θερμότητας

Επαγγελματικός ψύκτης νερού
Φινίρισμα από βουρτσισμένο ανοξείδωτο ατσάλι
2 βρύσες/βρύσες διανομής
Σύστημα άμεσης ψύξης
Στιβαρό και αξιόπιστο
Δεξαμενή από ανοξείδωτο ατσάλι ποιότητας τροφίμων με μόνωση PUF
Ταχύτερη ψύξη

Φορητός σχεδιασμός για πάγκο εργασίας
Παγάκια σε σχήμα σφαίρας
Παράθυρο ελέγχου
Αντιολισθητικά πόδια
Χρήσιμο πώμα αποστράγγισης νερού
Με ανεμιστήρα διάχυσης θερμότητας
Select at least 2 products
to compare
