Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 220V – 60Hz
Güç: 1300 W
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Mutfağınıza mükemmel uyum sağlar, daha az tezgah alanı gerektirir
Compare
Özellikler:
4 dilimli ekmek kızartma makinesi
Geniş pişirme yuvası tasarımı
7 sıcaklık kontrol modu
Kullanımı kolay düğme kontrolü
Otomatik işlev
Güç: 1300 Watt
Güç frekansı: 220V – 60Hz
| Renk | Beyaz |
| Kapasite | 4 Dilim |
| Otomatik Çıkarma | Evet |
| Kızartma Seviyeleri | 7 |
| Çıkarılabilir Kırıntı Tepsisi | Evet |
| Elektriksel Detaylar | |
| Voltaj | 220V |
| Frekans | 60Hz |
| Giriş Gücü | AC 1300W |
| Kargo Detayları | |
| Paket Ölçüleri | Y x G x D – 15 x 34 x 12 cm |

Otomatik Buz Makinesi ve Dağıtıcı
Yumuşak ve Çiğnenebilir Nugget Şeklinde
Hızlı Soğutma
Tek Tuşla Çalıştırma
Otomatik Dağıtım
Kendi Kendini Temizleme
Yüksek Kaliteli Kompresör

Seramik Yapışmaz Taban
Damlama Önleyici İşlev
Kadran Termostat
4 Program
Kolay tutuşlu kumaş seçici, Kendi kendini temizleme, Süper anında ısıtma hazırlığı
Sabit ve Sürekli Dikey ve Yatay Buhar

1000-1500 W, çeşitli yemekleri kısa sürede ısıtmak, pişirmek ve sıcak tutmak için ideal ticari mikrodalga fırın
Ağırlık ve süreye göre çözdürme fonksiyonuna sahip 25 litre kapasite
5 güç seviyesi ve 3 pişirme aşaması
Kulp ile açma
Paslanmaz çelik sert gövde
Elektrikli Fanlı Isıtıcı
3 hız kontrolü
Konveksiyon Isıtma Yöntemi
Radyant Isıtma Elemanı
Manuel Düğme Kontrolü
Güvenlik Anahtarı
Select at least 2 products
to compare
