Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 60Hz
Ισχύς: 1300W
Σχεδιασμός με ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, καταλαμβάνοντας λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 60Hz
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 Φέτες |
| Αυτόματη Εκτόξευση | Ναι |
| Επίπεδα Τοστάρισματος | 7 |
| Αφαιρούμενο Δίσκο Ψίχουλων | Ναι |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Είσοδος Ισχύος | AC 1300 |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β – 15 x 34 x 12 cm |
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Ηλεκτρική κουζίνα ρυζιού
Χωρητικότητα: 10 λίτρα
Εσωτερικό δοχείο με αντικολλητική επίστρωση
Κουμπί με ένα πάτημα
Εξαρτήματα: Μεζούρα και κουτάλι
Ηλεκτρική κουζίνα ρυζιού
Μικτή χωρητικότητα: 4 λίτρα
Καθαρή χωρητικότητα: 2,5 λίτρα
Εσωτερικό δοχείο με αντικολλητική επίστρωση
Κουμπί με ένα πάτημα
Εξαρτήματα: Μεζούρα, ατμομάγειρας και κουτάλι

Υλικό υψηλής ποιότητας
Χημική αντοχή
Φορητό και ευέλικτο
Ελαφρύ και εύκολο στη χρήση
Καλή ευελιξία και ρυθμιζόμενο σχοινί
Δαχτυλίδια σε σχήμα D
Ενισχυμένη σχεδίαση
Εύκαμπτος σωλήνας από PVC (πολυβινυλοχλωρίδιο)
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE

Υλικό υψηλής ποιότητας
Χημική αντοχή
Φορητό και ευέλικτο
Ελαφρύ και εύκολο στη χρήση
Καλή ευελιξία και ρυθμιζόμενο σχοινί
Δαχτυλίδια σε σχήμα D
Ενισχυμένη σχεδίαση
Εύκαμπτος σωλήνας από PVC (πολυβινυλοχλωρίδιο)
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Select at least 2 products
to compare
