Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 10L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
Χωρητικότητα 10 λίτρων
Σώμα από ανοξείδωτο χάλυβα
Σώμα στρογγυλού σχήματος
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Compare
Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 10L
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Στρογγυλό σώμα
Ενδεικτική λυχνία
Ένδειξη στάθμης νερού
Με βρύση
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60hz
| Μοντέλο | MAXX-WB10HU 220V |
| Ικανότητα | 10 L |
| Θερμοστάτης | 30 ~ 160°C |
| Τύπος Σώματος | Στρογγυλό Σχήμα |
| Υλικό Σώματος | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
| Ενδεικτική Λυχνία | Ναι |
| Δείκτης Επιπέδου Νερού | Ναι |
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ικανότητα | AC 2000W |
| Λεπτομέρειες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Μονάδας (Π x Β x Υ) | 305 x 305 x 470 mm |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 321 x 314 x 429 mm |
| Καθαρό Βάρος | 2.7 kg |
| Μεικτό Βάρος | 3.4 kg |

Συμπιεστής απορριμμάτων εμπορικής ποιότητας
Σύστημα ασφάλειας
Κάθετη δέσμευση
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία
Κωδικός IMPA – 175584, 175585

Ηλεκτρική κουζίνα χωρίς φούρνο
4 ανθεκτικές εστίες
Ρυθμιζόμενα ράφια στήριξης κατσαρολών
Σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι
Προσαρμοσμένα στηρίγματα κατσαρολών για χρήστες στη ναυτιλία

Αυτόματος παγομηχανή και διανομέας
Μαλακά και μασώμενα κομμάτια σε σχήμα νουγκέτ
Γρήγορη ψύξη
Λειτουργία με ένα κουμπί
Αυτόματη διανομή
Αυτοκαθαριζόμενο
Υψηλής ποιότητας συμπιεστής

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Ο εμπορικός σκουπιδοφάγος MAXX αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Σύστημα άλεσης 3 σταδίων από ανοξείδωτο χάλυβα
Τεχνολογία αθόρυβης μείωσης θορύβου
Ισχύς 2 HP
Μονόκομπος πώμα από ανοξείδωτο χάλυβα
Μεγάλη χωρητικότητα (2500 ml) του θαλάμου άλεσης.

Αυτόνομη συσκευή παρασκευής παγοκύβων
Παγοκύβοι σε σχήμα κύβου
Παράθυρο επιθεώρησης
Αντιολισθητικά πόδια
Βολικό πώμα αποστράγγισης νερού
Select at least 2 products
to compare
