Διάμετρος 12″ (300 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 2295 CFM (38 m3/min)
Πίεση 60 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 12″ (300 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 180 W
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 12″ (300 mm)
Αντιεκρηκτική προστασία
Ανεμιστήρας Axian 600rpm
Χωρητικότητα αέρα 2295 CFM (38 m3/min)
Πίεση 60 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220V – 50/60Hz
| Μοντέλο | MAXX-EXVF4 – 220 |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 16 ίντσες / 400 mm |
| Τύπος | Αξονικός Ανεμιστήρας |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Χρώμα | Πορτοκαλί Ασφαλείας |
| Ταχύτητα | 1450 rpm |
| Ροή Αέρα | 3390 CFM (48 m³/min) |
| Πίεση | 119 Pa |
| Θερμική Προστασία Κινητήρα | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ισχύς | 370 W |
| Άλλες Λεπτομέρειες | |
| Εξωτερική Διάμετρος Καλωδίου | Φ10~Φ14 |
| Είσοδος Σπειρωμένου Σωλήνα Θηλυκή | G3/4″ |
| Τύπος Κινητήρα | S1 |
| Κλάση Μόνωσης | Κλάση F |
| Κλάση Αντίστασης σε Έκρηξη | Exd II BT4Gb |
| Αριθμός Πιστοποιητικού | SYEx20.1137 |


Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED
You cannot copy content of this page
Select at least 2 products
to compare
