Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
Χειριστήρια 3 ταχυτήτων
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
| Μέγεθος πτερυγίων | 16 ίντσες (40 cm) |
| Αριθμός πτερυγίων | 3 |
| Χειριστήρια | 3 ταχύτητες (Υψηλή / Μεσαία / Χαμηλή) |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια | Ναι |
| Ροή αέρα | 60 m³/min |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 45 W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος αποστολής | 3.28 kg |

Οι καταψύκτες TEKO/Maxx Chest είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Κεραμική αντικολλητική βάση
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, αυτοκαθαριζόμενος, έτοιμος για άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
Λιγότεροι κραδασμοί και συντονισμός
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα και γρήγορη ψύξη
Συμπυκνωτής μικροκαναλιών, μεγαλύτερη απόδοση
Εύκολη εγκατάσταση

Χωρητικότητα πλύσης: 2-20 Kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με επάνω φόρτωση
Πλυντήριο υψηλής ποιότητας ναυτικού τύπου
Φιλικό προς τον χρήστη χειρισμός
Ψηφιακή οθόνη LED
Τύμπανο από ανοξείδωτο χάλυβα
Select at least 2 products
to compare
