Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
Χειριστήρια 3 ταχυτήτων
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
| Μέγεθος πτερυγίων | 16 ίντσες (40 cm) |
| Αριθμός πτερυγίων | 3 |
| Χειριστήρια | 3 ταχύτητες (Υψηλή / Μεσαία / Χαμηλή) |
| Υλικό πτερυγίων | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια | Ναι |
| Ροή αέρα | 60 m³/min |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ισχύς εισόδου | AC 45 W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος αποστολής | 3.28 kg |

Χωρητικότητα πλύσης: 1 – 8 kg
Πλυντήριο ρούχων πλήρως αυτόματο με μπροστινή φόρτωση
Ενεργειακή κλάση A++
Ταχύτητα περιστροφής: 1200 σ.α.λ., 16 προγράμματα
Γρήγορο πλύσιμο (15 – 30 λεπτά)

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED


Οι καταψύκτες TEKO/Maxx είναι η πιο οικονομική και αποτελεσματική λύση για την ασφαλή αποθήκευση ευπαθών τροφίμων.
Η σειρά καταψυκτών με σκληρό καπάκι ενσωματώνει καινοτόμα χαρακτηριστικά, που εγγυώνται μακροχρόνια φρεσκάδα. Κατασκευασμένοι με επαγγελματικό συμπιεστή βαρέως τύπου.
Κατασκευασμένοι για να διαρκούν και να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των υψηλών θερμοκρασιών περιβάλλοντος με νέες καινοτομίες εξοικονόμησης ενέργειας.
Select at least 2 products
to compare
