Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 60Hz
Ισχύς: 1300W
Σχεδιασμός με ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ταιριάζει τέλεια στην κουζίνα σας, καταλαμβάνοντας λιγότερο χώρο στον πάγκο
Compare
Χαρακτηριστικά:
Τόστερ 4 φρυγανιών
Ευρύχωρη σχισμή ψησίματος
7 λειτουργίες ελέγχου θερμοκρασίας
Εύκολο στη χρήση κουμπί ελέγχου
Αυτόματη λειτουργία
Ισχύς: 1300 Watt
Συχνότητα ισχύος: 220V – 60Hz
| Χρώμα | Λευκό |
| Χωρητικότητα | 4 Φέτες |
| Αυτόματη Εκτόξευση | Ναι |
| Επίπεδα Τοστάρισματος | 7 |
| Αφαιρούμενο Δίσκο Ψίχουλων | Ναι |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Είσοδος Ισχύος | AC 1300 |
| Στοιχεία Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | Υ x Π x Β – 15 x 34 x 12 cm |

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση
Ηλεκτρική κουζίνα ρυζιού
Μικτή χωρητικότητα: 4 λίτρα
Καθαρή χωρητικότητα: 2,5 λίτρα
Εσωτερικό δοχείο με αντικολλητική επίστρωση
Κουμπί με ένα πάτημα
Εξαρτήματα: Μεζούρα, ατμομάγειρας και κουτάλι

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Επίπεδη επιφάνεια
Μοντέρνο σχεδιασμό, ρυθμιζόμενους ελέγχους θερμοκρασίας
Ανθεκτική κατασκευή
Αφαιρούμενο δίσκο λίπους
Διπλούς θερμοστατικούς ελέγχους
Φιλική προς τον χρήστη λειτουργία και εύκολο καθάρισμα
Select at least 2 products
to compare
