Διάμετρος 8″ (200 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (25 m3/min)
Πίεση 140 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 8″ (200 mm)
Δυναμικά σχεδιασμένο περίβλημα ανεμιστήρα για βελτιστοποίηση της απόδοσης της ροής αέρα
Προστατευτικά καλύμματα που πληρούν τα πρότυπα OSHA
Πτερωτή υψηλής στατικής πίεσης που παρέχει υψηλότερο ρυθμό ροής αέρα
Τροφοδοτείται από κινητήρα 250 W
Εξοπλισμένο με τέσσερα ελαστικά πόδια
Ενσωματωμένη λαβή μεταφοράς για εύκολη μετακίνηση
Συμμόρφωση: Πιστοποιημένο κατά CE
Compare
Διάμετρος 8″ (200 mm)
Ανεμιστήρας Axian 2800 RPM
Χωρητικότητα αέρα 883 CFM (25 m3/min)
Πίεση 140 Pa
Πιστοποίηση CE
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110V – 60Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Μοντέλο | MAXX VF2 – 8” |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 8 ίντσες / 200 mm |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
| Αριθμός πτερυγίων | 6 |
| Χρώμα | Ασφαλείας πορτοκαλί |
| Ταχύτητα περιστροφής | 2800 rpm |
| Ροή αέρα χωρίς αντίσταση | 883 CFM (25 m³/min) |
| Πίεση | 140 Pa |
| Κινητήρας με θερμική προστασία | Ναι |
| Πιστοποίηση | CE |
| Ηλεκτρικά Χαρακτηριστικά | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Ισχύς | 250W |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 26 x 35 x 33 cm |

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Ικανότητα στεγνώματος: 6 kg
Στεγνωτήριο με εξαερισμό
7 προγράμματα
Κεραμικό θερμαντικό στοιχείο PTC
Φιλικά προς τον χρήστη χειριστήρια
Δυναμικό στεγνώματος 3D
Cool Air Care
Μεγάλο άνοιγμα πόρτας
Αυτόματος έλεγχος θερμοκρασίας

Η ιδανική επιλογή για μεγάλα νοικοκυριά ή για όσους έχουν μεγάλη ποσότητα απορριμμάτων τροφίμων να απορρίψουν.
Η μονάδα απορρίψεων τροφίμων InSinkErator Commercial Model SS200 αλέθει τα απορρίμματα τροφίμων σας γρήγορα, αποτελεσματικά και υγιεινά, μειώνοντας την ανάγκη να γεμίζετε τον κάδο της κουζίνας σας.
Ισχύς: 2 hp
Ανοξείδωτο ατσάλι & επιχρωμιωμένο φινίρισμα
Ανθεκτικός στη διάβρωση θάλαμος άλεσης από ανοξείδωτο ατσάλι.
Βαρέως τύπου επαγωγικός κινητήρας με θερμική προστασία από υπερφόρτωση.
Περίβλημα με προστασία από την υγρασία και ελεγχόμενη ψύξη κινητήρα.
Εξαιρετικά ανθεκτικά στοιχεία τεμαχισμού.
Διπλά κωνικά ρουλεμάν Timken απορροφούν τους κραδασμούς.
Τριπλή στεγανοποίηση αποτρέπει τη ζημιά του κινητήρα από το νερό.
Δευτερεύουσα στεγανοποίηση προστατεύει από την απώλεια νερού και γράσου.
Select at least 2 products
to compare
