Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110 V – 60 Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
Χειριστήρια 3 ταχυτήτων
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 110 V – 60 Hz
| Διάμετρος Προπέλας | 16 ίντσες (40 cm) |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Έλεγχοι | 3 Ταχύτητες (Υψηλή / Μέση / Χαμηλή) |
| Υλικό Πτερυγίων | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένο Θερμικό Ασφαλιστικό Ασφάλιστρο | Ναι |
| Ροή Αέρα | 60 m³/min |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 110V |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Ικανότητα Εισόδου | AC 45 W |
| Πληροφορίες Μεταφοράς | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος Αποστολής | 3.28 kg |

Χωρητικότητα πλύσης: 7,5 kg
Ημιαυτόματο πλυντήριο ρούχων με επάνω φόρτωση
Φιλικό προς τον χρήστη πίνακας ελέγχου με χρονοδιακόπτη
Σώμα ανθεκτικό στη διάβρωση

Χωρητικότητα στεγνώματος: 2 – 11 kg
Πλήρως αυτόματο στεγνωτήριο ρούχων
Στεγνωτήριο με αντλία θερμότητας (δεν απαιτείται εξαερισμός)
Διαθέσιμες επιλογές άμεσης αποστράγγισης και δεξαμενής
Ναυτική έκδοση
15 προγράμματα στεγνώματος
Τεχνολογία στεγνώματος με αισθητήρα και αυτόματη απενεργοποίηση

Ανοξείδωτο βαρέλι
Πάνελ αντιδιαβρωτικό και αντιδακτυλικό
Κινητήρας άμεσης κίνησης με μετατροπέα
Έλεγχος μέσω οθόνης αφής
Ρουλεμάν με μόνιμη λίπανση
Σύστημα κλειδώματος διπλής πόρτας
Φωτισμός LED

Κλιματιστικά οροφής / καμπίνας
Επιλογές ψύξης και θέρμανσης
6 λειτουργίες ελέγχου
Ισχυρή ροή αέρα
Γρήγορη ψύξη
Εύκολη εγκατάσταση
Select at least 2 products
to compare
