Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16″ (40 cm)
Χειριστήρια 3 ταχυτήτων
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Compare
Πτερύγιο ανεμιστήρα 16" (40 cm)
3 ταχύτητες
Παροχή αέρα: 60 m3/min
Πτερύγιο ανεμιστήρα αεροδυναμικού σχεδιασμού
Ενσωματωμένη θερμική ασφάλεια
Ισχύς: 45 Watt
Ηλεκτρικές προδιαγραφές: 220 V – 50/60 Hz
| Brands | MAXX |
|---|
| Διάμετρος Πτερυγίου | 16 ίντσες (40 εκ.) |
| Αριθμός Πτερυγίων | 3 |
| Έλεγχοι | 3 Ταχύτητες (Υψηλή / Μεσαία / Χαμηλή) |
| Υλικό Πτερυγίων | Πλαστικό |
| Ενσωματωμένος Ασφαλιστικός Θερμικός Ασφαλειοδιακόπτης | Ναι |
| Ροή Αέρα | 60 m³/min |
| Ηλεκτρικά Δεδομένα | |
| Τάση | 220V |
| Συχνότητα | 50/60Hz |
| Ικανότητα Ισχύος | AC 45 W |
| Πληροφορίες Αποστολής | |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 16.4 x 59.2 x 47.8 cm |
| Βάρος Αποστολής | 3.28 kg |

Κεραμική αντικολλητική πλάκα
Λειτουργία αντισταγόνου
Θερμοστάτης με περιστροφικό διακόπτη
4 προγράμματα
Εύκολος επιλογέας υφάσματος, Αυτοκαθαριζόμενο, Άμεση θέρμανση
Σταθερός και συνεχής κάθετος και οριζόντιος ατμός

Ασύρματος βραστήρας με περιστροφή 360°.
Εσωτερικό περίβλημα από ανοξείδωτο ατσάλι (304)
Προστασία από υπερθέρμανση
Προαιρετική συσκευή ασφαλείας κατά της ξηρής καύσης.
Βράζει πολύ γρήγορα
Αυτόματη απενεργοποίηση

Χαμηλή κατανάλωση νερού (11 λίτρα)
Εύχρηστη λειτουργία
Γρήγορο πλύσιμο
Ηλεκτρονικά χειριστήρια αφής
Λειτουργία μισού φορτίου
Ισχύς 1000 Watt
Πλάκα θέρμανσης από χυτοσίδηρο
Αυτόματος θερμοστάτης με προστασία από υπερθέρμανση
Αντικολλητική επίστρωση
Πολλαπλές επιλογές θέρμανσης
Select at least 2 products
to compare
